Ons team (alle)

Om u nog beter van dienst te zijn bij de zoektocht naar uw ideale baan, helpt ons team u graag verder.

Wie schrijft die blijft: Alterim Beloningsonderzoek Accountants (sinds 2004)

24Financials.nl

Dé do-it-yourself-formule voor interim!

Alterim staat voor overzicht van de markt en herkenning van financieel talent.

Prachtige nieuwe uitdagingen voor experts in Finance, Control & Audit.

Elke nieuwe job is de eerstvolgende stap in een bestendige carrière.

Financials4financials, wij zijn één van u!!

Met denkkracht In control!

De Audit Flexpool

Altijd voldoende capaciteit!

home » nieuws » Win op effectiviteit!

Win op effectiviteit!

Financials uit de Audit Flexpool. Bespaar op kosten, win op effectiviteit.

Alterim biedt accountantskantoren de efficiency en het gemak van een flexibele schil van enthousiaste, gemotiveerde experts. Een formule die al eerder verwachtingen heeft overtroffen en waarvan succes gegarandeerd is! 

Voor accountantskantoren die in het hoogseizoen hun eigen capaciteit aangevuld willen zien met deskundige professionals uit de flexibele schil heeft Alterim de beschikking over een pool van Financials; experts met actuele kennis van wet- en regelgeving en recente ervaring bij een accountantskantoor. Servicegerichte, succesvolle, direct beschikbare professionals die op de hoogte zijn van alle ins en outs van de auditpraktijk. 

Wanneer u uw vraag bij ons neerlegt verzorgt één van onze consultants de selectie op competenties zoals vak inhoud, verslaglegging, en evt. specifieke branchestandaarden. Door bemiddeling van Alterim bindt u de juiste freelance financials aan uw organisatie, bespaart u op kosten en wint u op effectiviteit.

Wat kunnen wij voor u doen?

Arieke Vermeulen; a.vermeulen@alterim.nl